O víkendu 15.-17. května se do jihočeské Bechyně sjeli nejlepší čeští instruktoři karate JKA, aby předávali vědomosti v oblasti kata, a u toho jsme nemohli chybět. Semináře se z našeho klubu zúčastnili všichni trenéři - Verča, David i Milan a poprvé nejeli sami, ale přidali se k nim i dva kluboví dříči Kuba a Linda.
Karatisté byli rozděleni do výkonnostních skupin, aby se každá věnovala sestavám pro svou úroveň. Za tři dny každá skupina zvládla 8 tréninků a kromě namožených svalů jsme si odvezli i spoustu inspirace do dalšího cvičení.
Těšíme se na další společné akce!

